reede, 25. mai 2012

Vastutustrundega Vanemate Liit kutsub Sind avaldama toetust 18. augustil

Siin Eestis üks Ema üksi ei suuda  sotsiaalameti, lastekaitse, lasteaia, kohtu ametnike, sugulaste, rumaluse, arutuse ja teadmatuse vastu seista. See on ta murdnud. 
AVALDAGEM TOETUST OMA OSAVÕTUGA 18  augusti Toortoidufestivalil Elja talus.

Tuli mõte tõmmata avalikkuse tähelepanu selle kahetsusväärse sündmusega toortoidufestivalile. Ehk kuulutada selle festivali  päev taime ja toortoitlase toetuspäevaks. Jutides tähelepanu järgmistele asjaoludele:
1. Kui väheteadlikud on Eesti ametnikud: lasteaedades, lastekaitse ja sotsiaalametis, kohtus, politseis
2. Kui haiged on Eesti lapsed: vähis, diabeedis, ülekaalus, südame veresoonkonnahaigustes, kroonilises väsimuses jne, jne
3. Kui vähe teavitavad vastavad ametkonnad vanemaid tervislikust elustiilist, võimalusest hoida ära ja ravida elustiiliga tänapäeva raskeid haigusi
4. Olla toetuseks üksteisele ja oma valikutele kasvatada meie ühiskonnas üles TERVE laps.  


Selle toetuspäeva puhul otsustasime korraldajatega, teha festivalile tulijatele ja oma toetust jagavate inimestele osavütuks sellise pakkumise:
Osavõtutasu 10 eur (ilma toiduta). St festivali täispilet pakub kõiki toidukordi. Kuid kui Teil on võimalik tulla oma toiduga, oma kulul siis osamaks on 10 eur inimese kohta.

Palun tuleme kokku taime ja toortoitlased ja toetagem meie lapsi, meie valikuid, meie õigust kasvatada oma last tervikliku lähenemisega, hirmust vabana. Näidakem, et meid on palju:), et me oleme arukad:), et meis on teadlikkust ja armastust:). 


Inglismaal on 6 miljonit veganit
USAs kahekordistus ainuüksi viimase aastaga taimetoitlaste arv. Maailma kaks eesrindlikumat riiki on näinud, et tablettide, süstide, ebaloomuliku-lisandeid täis oleva toiduga ei ole võimalik hoida oma ühiskonda terve ja jätkusuutlikuna. Bill Clinton veganina on loonud fonfi, mis toetab 250 koolis USA-s taimetoidu tervislikkuse õpetamist.

Eesti ei pea olema tagurlik maa. Eestlase tervis on Euroop Liidu üks viimaseid. Keskmine eluiga on arenenud riikide lõpupoole. Südamehaigused ja vähk esirinnas.

 KUI MITTE NÜÜD SIIS KUNA, KUI MITTE SINA SIIS KES

Palun registreeru kohe ja kutsu sõber kaasa.

NB! Festival jääb ka oma moonakotile vaatamata loomse toidu, alkoholi, suitsu ja narkovabaks. 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar