laupäev, 23. juuni 2012

Tunnete vorm, värv, energia, palju energiat annab toidulisand, puuvili, purgitoit


Toidu energiat mõõdetakse kalorites…kas pole? Nii et energia ikka on olemas:), siis on stress olemas, siis on tunne olemas, siis on kõik olemas...  Eelmine postitus alustas ja nüüd läheme edasi.

Mõni väljavõte K.Rosina ja M. Väljataga raamatust „Iga sinu tunne loob sind ennast“:
Tunded on erinevates kehaosades. Tunnetel  on värvitoon. Ja heli. Ning vorm.
K: Kui oled teadlik, milline on selle tunde värvitoon, vorm ja heli, siis on neid võimalik lahustada. Võid tunnetada, milline värvitoon lahustaks sinu negatiivse tunde värvitooni.
M: Alati kõrgema sagedusega värvitoon. Vormi suhtes ma ei ole kindel, milline see peaks olema. Ehk on nii, et sellel vormil peaks olema kõrgema sagedusega värvitoon ja heli. Universumis on kõik üles ehitatud geomeetrilistele kujunditele. Universum toimib läbi geomeetriliste kujundite…
K:Aga võib olla nii, et igat vormi on võimalik lahustada ringiga?
M: Sel juhul juba keraga. Asetades vormi kõrgema sagedusega kera sisse, peaks toimuma vormi lahustumine. Küsime Teejuhilt kas see toimib. Teejuht vastab, et toimib.
Kõrgema sagedusega vorm lahustab madalama sagedusega vormi lihtsalt ära. Või muudab selle kõrgema sagedusega vormiks.
Kõik, mis on aeglasema liikumisega tekitab sadestusi. Muretsemine on energia, mis aeglustab vereringe liikumist.

Leidsin ma selliseid võnkesagedusi (leitud  Tainio Tehnoloogiaga, sõltumatu grupi poolt Eastern State University in Cheny, Washington):
 • Terve inimese keha 62-70 MHz (kas siin tegelikult ka terve inimene on? Või keskmine lääne tüüp ei ole teada)
 • Inimese rakud hakkavad muteeruma, kui sagedus langeb alla 62MHz.
 • 58 MHz sagedus on juhul, kui sa oled külmetushaiguses või palavikus.
 • Candida vohamine sinu kehas  algab sagedusel  55MHz.
 • Šokolaadikook omab energiat 1-3 MHz
 • 52 MHz on keha sagedus, kui tegemist  Epstein-Barr viirusega.
 • 42 MHz on vähihaige keha sagedus.
 • Kui suremisprotsess algab on jäänud veel 20MHz. Surnud inimesel 0 Hz
 • Surnud toit, sh. hamburger ja praetud kana on  3 - 5 MHz;
 • Loomulik naturaalne roosilõhn toob sinu kehasse 300MHz
·         Värsked mandlid 50 MHz
·         Kuivanud toorpähklid 3-5 MHz
·         Värske roheline, brokoli 70MHZ
 • Puuviljad 70MHZ; värsked küpsed puuviljad 80MHz
 • Toidulisandid: vitamiinid jms  10MHz
 • Konservid 0  Hz
 • Valge jahu 1-2 MHz
 • Värskelt korjatud, mahedalt kasvatatud ja suhu pistetud taim on ca 20 Hz  võrra kõrgem
 • Palve, meditatsioon, positiivne meelestatud tõstab sagedust 10-15MHz võrra – (st kui oled Candidaga kimpus saad mediteerides, naerdesJ tõsta sagedust 70MHZ-ni. Võib-olla ei olegi asi nii lihtne aga miks mitte proovida!)
 • Ja vastupidi negatiivne suhtumine langetab energiat 10-15 MHz
 (Kasutatud kirjandus: Dr. Richard Gerber MD, Vibrational Medicine – paksud keerulised raamatud; ja  Jim Oschman, PhD, kes kirjutanud raamatud Energy Medicine – nimetab taimede kuningriiki energeetiliseks farmakoloogiaks ja vastandab seda ravimimeditsiinile ehk keemilisele farmakoloogiale.)
Märgitakse ka, et igasugune paljude ainete kokku blenderdamine muudab kõigi nende ainete sagedust ja ei ole alati teada, milline sagedus tekib kas kõrgem või madalam. Puhtad aroomiõlid omavad näiteks kõrget sagedust, farmaatsiatööstuse ja toiduainetööstuse toodang aga mitte. 
Näed nüüd, otsides leiab nii mõndagi: geeniuse aju võngub sagedusel 80-82MHz. Eks me kõik peaksime olema geeniused…
Dr. Royal R. Rife kirjutab, et igal haigusel on oma sagedus. Ta   leiab, et teatud sageduse võivad haigust peatada, osad suurendada. Üldjuhul kõrgem vibratsioon ravin madalama vibratsiooniga haigustest. Igale haigusele oma vibratsiooniga taim . Värske toit tõstab inimese vibratsiooni 15Hz, kuivatatud taim 12-22Hz,  värske taim 27Hz võrra.
2 katset aroomiõlidega: 26 aastane mees (energiatase 66MHz) kohvitassi juures. 3 sekundi pärast on energiatase langenud 58MHZ. Peale aroomiõli sissehingamist taastub 66MHz 22 sekundi jooksul. Ja teine 28 aastane mees 66MHz rüüpab kohvi, tase langeb 52MHz-ni, ei võta midagi endale peale nuusutada. Taastub 66MHz sagedus 3 päevaga.
See katse on pigem küll väga ühepoolne aga huvitav ikka.

Kui nüüd muretsemine on tunne, mis paneb vere aeglasemalt voolama nii, et liigsed ained soonte seintele ladestuvad. Siis siit näeb, et ka hamburger, valge jahu, praetud liha on toidud, mis väga aeglast seiskunud energiat meie kehasse toovad ja omakorda vere liikumist aeglustavad. Nimetame seda siis liha juures madalaks sageduseks või viha energiaks -  vahet ei ole. Aeglus, madal sagedus, raskus iseloomustab sellist toitu.
Tuleme alguse juurde tagasi. Eks iga taim ja aines kannab endas mingit energiat, millega saab mingit teist energiat tasakaalustada. Miks siis puuviljadel on nii suurepärane toime kehale, olemisele, hingele. Isegi suurtes kogustes, mis siis võimalik, et aitavad esialgu negatiivseid tundeid maha suruda või tundeid mitte tunda - on puuviljadel ja värskel oma käega korjatud taimel ka võime negatiivsust lahustada, ümber teha, sagedust tõsta, samuti tuua meisse looduse kergus, puhas vorm ja arukus. Viilma märgib, et õun kannab arukuse energiat! Aja möödudes saame ise hakkama:), võibolla vajame vähem toitu, võibolla ei teki enam isusid raske-negatiivse, ennasthävitava toidu järele. See toimib, kui sa lased sel toimuda. Täiuslik vorm kera…ja mis suurepärased ilusad kerad puhastes värvitoonides, lõhnades (kui roos lõhnab 300MHz, siis kindlasti ka valminud puuviljade magus lõhn on suurepärane):

Mitte ainult kera vaid ka koonused, üleüldse imelised, kummalised, müstilised vormid. Me ei tea neid vorme või ei tunne veel:

Ja need värvid, uskumatud värvid - loomise enda poolt üllitatud:
Puuviljad on Maa ja Päike väikeses vormis: päikesepaiste puuvilja sees

 


Maa ise:
Nii et see, e tabletid tehakse ümmargused ja värvilised on siis tõenäoliselt teadlik püüd matkida looduse tippvorme-värve. Aga välja sama ei tule. Ja võibolla pisitableti kera kuju ja värv ainult mingit ajutist paremust ainult loovadki?
Sain ka nüüd paremini aru, miks mind on häirinud pulber. Superfoodide vägevad tolmjahvatused – seal ei ole enam vormi – seda looduslikku võimast vormi ja ka värvi enam ei ole. Ja olen kindel, et jahvatatud pulbril ka seda väärtust, mis on värskel viljal ei ole. Ka seda väärtust mitte, mis on kuivatatud vormis viljal. Vorm puudub. Ja vorm on oluline.
Visuaalne tõmme, äratundmine - kumba sa alltpoolt eelistad ?

Kui sa tunned siis valid omale maitsva maasika ... kui sa tead siis valid reklaamhiti maca...
Veel üks valik - kumma valiksid oma meeltega, oma tundmisega - mille poole käsi sirutub:
Usutakse pimesi, ise mõtlemata, et mõru pill, maitsetu pulber on meile ülikasulik ja see, mida kasvatab puu on lisand, mille võib lihtsalt ära jätta. Kui sul ei ole ühtegi nõustajat ja sa ise oma arukusega kahekesi satud aeda, mida sa valid - mida sa tunned et sulle sobib? Hakkad puu all kahe kivi vahel maca juurt jahvatama, enne kraabid oma küüned verele, et juurikat maast kätte saada - või vaatad enne korra üles ja seal...

prof Colin Cambpell Phd märkis Cornelli Ülikooli loengus, et: ei maksa ennast eksitada poe terviselettide, tervisepoodide kirevatest pakenditest - ainus poe terviselett on värske toidu lett...

kuhupoole sinu jalad sind kannavad:) 
JA MA ÜTLEN VEEL MIDAGI HUVITAVAT - PUUVILJA KUJUND JA VÄRV LAHUSTAVAD TEMAS OLEVA PESTITSIIDI JA VÄETISE MADALAMA ENERGIA. KA PÄIKESE KIIRGUS JA MAA JÕUD TOETAVAD PUUVILJA. 
Seega on pakendis, pulbristatud  üleskiidetud väetoit madalama võnkega, sagedusega, energeetikaga kui poes olev murel. Sest murelil on millega oma võnkeid tõsta - kuju ja värviga. Pulbril on ainult langeda, ta on kaotanud oma vormi ja enamiku koostisest (vesi on algselt seal olnud ju suures koguses)
Kallis ema 0MHZ võnkega, kujutu, suhteliselt värvitu mass siin allpool viib lapse energia üsna aeglaseks ja madalaks:
 

Värskenda seda, toeta last:


Kreet selgitab, et liigselt sööma, alkoholi jooma või suitsu tõmbama hakkame me siis, kui meie sees on mingi ebameeldiv tunne - see võib olla hirmutunne, näiteks üksinduse või hakkamasaamise ees; kuid see võib olla ka tugev süütunne, hirm, et ei olda tasemel; või mõni muu negatiivsena tajutud tunne.
«See tunne on nii tugev, et sa ei talu seda. Siis lähed ja sööd seda, mida ei peaks, või hetkel, kui su organism seda ei vaja. Nii kaua kui sööd, sa seda tunnet ei koge. Ka veidi aega pärast söömist sa seda ei tunne, kuna magu hakkab intensiivselt seedima. Kui seedimine muutub rahulikumaks, hakkab see tunne uuesti kerkima. Mida sa siis teed? Hakkad uuesti sööma.»
Liigsest kehakaalust vabanemiseks peab Kreeda sõnul aru saama, milline ebameeldiv tunne sinu sees endaga tegelemist vajab. «Sageli on liigne söömine nii laste kui ka täiskasvanute puhul seotud turvatunde puudumisega. Selle all aga on hirmutunne kas üksinduse või mahajätmise ees. Või kaotushirmu tunne, mis võib inimest saata kogu elu. Sel juhul sa muud ei teegi kui õgid, et seda tunnet mitte tunda.  

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar