esmaspäev, 18. veebruar 2013

Toortoidud ja hammaste-juuste tervis 05. märtsil Tallinnas

Hammaste ja juuste kohta küsitakse kõige enam, nüüd huvitavat materjali läbi töötades tasub seda lähemalt uurida.
05. märtsil kell 16.30 Tallinnas toortoidu valmistamise ja hammaste/juuste tervise seotus naturaalse elustiiliga.
 
Nii palju huvitavat võib leida hammaste/juuste ja elu vaheliste seoste kohta.
On nii põnevad teoorjad kui skeptilised lähenemised. Imelisi juhtumisi ning asjalikke soovitusi. Hambad ja toortoit, hambad ja naturaalne toitumine, hammaste emaili taastumine ja taastamine. Uute hammaste kasvatamine. Psühhosomaatilised põhjused, organitega seotus, kunstlike ainete ebasobivus. Ei saa nii või teisiti eemaldada toitumist ja hambaid ning vaadata neid eraldi. 
Vaatame siis tervikut. Kõi teemad on üksteisega seotud ja annavad üksteisele jõudu. Hammaste mikro- ja makrokosmos - on palju mida inimene oma elustiili ja suhtumisega suudab teha, tuleb see teadmine meelde tuletada ja järele proovida.
Vaatan, et edukalt müüakse internetis iidset loodusliku hambapuhastusvahendit: seedrimänni vaiku. Ja mis kalli hinna eest. Otsisin meie metsast korjatud männivaigu varud (ema korjatud) üles ja ma arvan, et kursusel saab männinätsu proovida ja nätsutada. 


Toortoidust teeme sedakorda erinevaid puuviljasuppe ja vaatame neid toiduaineid, mis sobivad hambaid-juukseid toetama füüsiliselt, energeetiliselt, terviklikult.
Puuviljamaskid juustele välispidiselt ja puuviljasupid seespidiselt ikka juustele:), milliste puu- ja aedviljadega saab pead pesta...
Registreerimine ja kohainfo 84silleke@gmail.com
Hind 15 eur

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar