laupäev, 29. juuni 2013

Päikesetoit joogafestivalil

http://www.joogafestival.ee/programm/toidutootoad/


Toidutöötoad

Toitumine on jooga elustiili lahutamatu osa. Sa oled see, mida sööd. Toit võib olulisel määral mõjutada meie tervist, aga isegi meeleolu ja energiataset, painduvust ja keskendumisvõimet. Millist toitu süüa ja kuidas seda valmistada? Tule, proovi oma kätt ja naudi tervise- ja toiduhuviliste hulgas maitsvaid ja tervislikke roogasid enese, oma pere ja külaliste üllatamiseks!
Toidutöötubade pileteid saab ette osta alates 1. maist 2013 Ticketprost. Osalemise tasu on 20 eurot, kohapeal 25. Töötuba kestab umbes 3 tundi ja selle lõpuks saab kõhu täis : )
——————————————

SILLE POOLA: Toortoit ja selle mõju kehale, mõtetele, emotsioonidele
20.juulil kell 14.30-17.30 – Lahe köök
Sille PoolaJuttu tuleb sellistel teemadel:
  • Keha, vaimu ja hinge; emotsioonide, tunnete ja mõtete tasakaal inimeses ja toidus.
  • Loodusseadused ja motivatsiooni kolmkõla.
  • Puuduolemise tunne ja inimesele sobiv looduslik toit.
  • Kas inimtoidu olemust, välimust, tervikut on üldse vaja muuta – küpsetada, hakkida, maitseainetega ja segada?
Võtame ette hooajalist terviklikku taimset toortoitu, töödeldud toitu, superfoode ja populaarseid toite ning vaatame, kuidas oma keha meeli kasutades leida see antud ajahetkel endale individuaalselt sobiv toit. Kas keha, mis on harjunud mugavuse ja töödeldud toiduga, teeb õige valiku? Teeb ikka – oleneb kuidas pakkuda.
Sille Poola on taime- ja toortoitlane (toortaimetoitlane), toitumisnõustaja; jagab oma aega 5 lapse ja ühe lapselapsega. Õppinud Cornelli Ülikoolis taimedel põhinevat toitumist, lugenud, kirjutanud ja tõlkinud ning püüdnud jagada infot neile, kes kahtlevad oma terviklikkuses ja tuletada kõigile meelde, et nad on osakesed loodusest ja teavad täpselt, mis nende tervist hoiab ja loob.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar