neljapäev, 12. september 2013

Toortoit ja inimkeha seened 2 osa Tallinnas 25. septembril

Jätkame sisese seenemaailma uurimist.  Toortoiduga taastumise ja taastamise võimalusi.

Sedakorda tähelepanu candidal suguorganites, kuidas seened ja elustiil toovad ülivarajase menopausi 20-30 eluaasta vahel, emakaela ja munasarja probleemid põletike, infektsioonide ja tsüstide nõol.
Seened ja tekkinud põletikud  suguorganites. Kuidas seeneriik meie sees püüab toetada meie viljakust ja selle ärajäämist. Millised signaalid me oma tänase elustiiliga keha reproduktiivorganitele  saadame. Mida meie keha kõikide nende vooluste, higistamiste, emotsionaalsete tõusude-languste jt probleemidega meile püüab öelda? Naisel algab varane menopaus 4-5 aastat peale rasestumisvastaste pillide söömist!? Kui vana  siis tänane naine esimeste menopausi märkide juures on -- 17-20!!! Kas mehed on pääsenud? Meeste menopausi nimetatakse andropausiks ja see ei ole mitte vähemate probleemide ning sümptomitega. 

Tampoonide ja sidemete põhjustatud probleemid...
Emakakaelavaktsiin viib tüdruku otsekohe menopausi seisundisse, sama teevad vähesel määral kõik rasestumisvastased tabletid, plaastrid, spiraalid. Kuivõrd sa oled nõus oma tervist hoidma tänase ühiskonna nõudmiste juures?
Üleminekuperioodi kuumahoogude, peavalude jms toimetulemine – võimalused ilma tablettideta...
Kuidas me aitame kaasa kõikvõimalikele kasvajatele emakas, munasarjades.
Mida räägib menstruatsioonitsükkel? Mida sa tead oma intiimpiirkonna tervisest. Teadvusta, et vagiina on ise-reguleeruv, ise-puhastuv, vastupidav, kuid samas õrn ökosüsteem ja mida vähem sa loomulikku keskkonda rikud, seda parem saab sul olema.
 Liigne rasv kehas - muudetakse östrogeeniks. Kuidas see meile mõjutab? Östrogeeniga tabletid mitte ainult ei suurenda rinnavähi, trombide, insuldi, südamehaiguste riski, va suurendavad ka riski dementsuse ja emaka ning munasarja vähile (kui tarbida östrogeeni ilma progestiinita). Sellised hormonaalsed lisandid võivad samuti põhjustada kõrget vererõhku, sapikive, verejookse emakast, iiveldust, kaalutõusu, rindade tundlikkust, nahavärvi muutusi, peavalusid ja depressiooni.  
Kui tähelepanelik peab olema tugevate ravimtaimede ja superfoodide osas, mis sisaldavad fütoöstrogeene. Soja ja Maca on näiteks ühed näited, mida saab väga kiiresti üledoseeritud. Ülesreklaamitud maca, mida Peruu põliselanikud ei söönud kunagi toorelt, toob juba üsna kiirelt kaasa sellised kõrvalmõjud nagu: kuumahood, unetuse, peavalud, südamepekslemise, allergiad, meeleolumuutused, seedeprobleemid. Millised on sobivad toidutaimed ja millised on ettevaatusega tarbitavad ravimtaimed...milline on ohutu kogus...

Teeme nagu ikka toortoitu – seda, mis antud teemat toetab.
registreerimine 84silleke@gmail.com
25. september, kolmapäev, kell 16.00, inimene 15 eur
koht: Krautmanni Massažikooli ruumides Tallinnas. Täpsem info reistreerumisel.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar