esmaspäev, 5. mai 2014

Sinu sõbrad parasiidid - tervendajad ja ravitsejad...

Oled nende usside/madudega kas sõber:
Või pelgad (kui kardad, siis püüad hävitada):
Asjal on kaks poolt, me räägime aga ühest – heast või halvast. Reklaamime näiteks, et seen sinus on paha-paha – tule meie juurde ja me vabastame sind sellest pahast. Koos pahaga kaotame ka hea, mis seenes on. Ja head on palju – veidi rohkem, kui halba. Sest kui halba oleks rohkem, siis teda enam ei oleks. Kõik, mis olemises olemas hõlmab endas rohkem head, kui halba. See käib Candida ja põletiku, palaviku ja valu, lihasööjaJ ja taimetoitlase kohta. Näiteks pärmseen on saanud „paha“ mündipoole ette keeratud ja me võime paljude terviseteenust ja tablette müüvate firmade kodulehtedelt lugeda, kui halb ikka on sinus see pärmseen. Me teame, et paratsetamool teeb kehas palju halba, kuid põhiosas me kuuleme ikka ainult tema head poolt. Iga tervisemüüja või heategija pakub välja mõne sinus oleva paha – füüsilisel tasandil. Ja pakub oma head, et seda paha kaotada. Vastu saame selle hea pahupoole. Nii, et tulemus on ümmargune 0. Teisisõnu hea tablett hävitab kehas paha. Paha kaob koos oma heaga ja tablett järab järele oma paha.
Viimasel ajal hävitame ka hoolsalt „pahasid“ parasiite. Vaesed ussikesed, nüüd olete teie vaenlased – te peate surema. Netis võib leida õudusfilmile sarnanevaid pilte veresoone läbilõikest, millest kimp ussikesi välja vaatab. 
Mis hirm seal taga siis pesitseb? Võtsin stressileksikoni (dr. Viilma raamatud) välja ja loen:
Uss on hirmunud inimesele sümboolselt õelus.
Uss on julgele inimesele täiuslik tarkus. Ta on suutlikkuse sümbol.
Kui julge inimene näeb ussi, siis ta mõtleb, mida see uss talle oma tulekuga öelda tahtis. Hirmunud inimesele ütleb uss: „Kui sa kardad mind, siis sa tegelikult kardad õelust, aga minu juurest jooksed ära. Kui su hirm on vihaks kasvanud, siis sa vihkad õelust, aga tapma tuled mind – õpetajat. Tuled ise või näed hea meelega, et keegi teine minu ära tapab ja ei saa aru, et nii tapad või lubad tappa õelust. Mina suren, aga õelus ei sure, tema muutub hävitades aina julmemaks“
Uss, kes inimesele ennast teos või vaimus näitab ütleb: „Ma tean horisontaalasendist kõike. Mu paindlikus lubab mul igast kitsaskohast läbi minna, sest minus ei ole kangekaelset jäikust. Kui ma tahan, sest ma ise vajan, siis võin saba peale püsti tõusta ja mõista ka vertikaaltasandist kõike. Sinagi võiksid nii, aga sa kardad õelust, tõmbad pea õlgade vahele ja poed oma koopasse peitu haavu lakkuma…
Inimese kehas parasiteerivad mitmed ussnugilised ehk helmindid. Eestis on levinumad:
1.      Naaskelsaba ütleb: „Kallis inimene! Sul on väga palju tööde ja tegemiste lõpetamisega seotud pisikesi õelusi, mida üritad varjata. Nad ei anna sulle öösiti rahu, sest, kui sa parasjagu midagi ei tee, siis sa mõtled uusi õelusi välja. Enne, kui sa õelust vabaks ei lase, meie ära minna ei saa.“
2.      Solkmed räägivad nii: „Kallis inimene! Sinu   õelus naiselike töötegemiste või naiseelu vastu on armastust ja vabadust mitte millekski pidav. Vabasta oma õelus, mida sa varjata püüad – ja õelus ei pea enam sinu üle võimutsema.“
3.      Laiuss räägib: „Kallis inimene! Sinu salalik õelus on samasugune nagu mina: klammerdud pisikeste asjade külge ja teed sääsest elevandi. Kannatad ise ja jagad oma õeluseseemned teistele laiali. Ikka heategemise sildi all. Kes õnge lähevad, saavad samasuguseks õelaks ja saavad samasuguse laiussi ka.“

Usse on väga palju. Igaühel neist on oma koht maailmas, mida Teie ei tarvitse teada. Kui olete vabastanud oma õeluse, siis ei ole nad teile enam hirmsad roomajad, vaid suutlikkuse sünonüümid.
Uss oma hammustusega ja vana õel eit on primitiivse füüsilise õpetamise tasand. Aga inimkond saab targemaks ja sellega lisandub lihtsale õelusele tema teine pool, mis on kui ussimürk, mis voolab nähtamatult nagu sulametall vabadust ja arukust hävitama ning blokee­rib neerud - õpetamise organid. Targalt ja läbimõeldult teeb õeluse mürk oma surmavat tööd.
Tark inimkond ei armasta labast lihtsust, seepärast paneb ka halvale lapsele palju nimesid, et segasem oleks. Õeluse mürgile on pandud nimeks kriitika, satiir, sarkasm, iroonia, pila, farss jne. Selle mürgi eesmärk on naeruvääristada, alandada, halvata ja hävitada, aga seda nimetatakse edasiviivaks jõuks. Ei mõisteta, et see, kes kriitikal eest ära jookseb ei tarvitse veel edasi joosta.
Selle mürgi vastu ei ole mõtet võidelda, sest see pole võimalik. Selle mürgi õppetundide jaoks peab muutuma sõelaks, mis mürgi koos tema ümber kleepunud solgiga läbi laseb nii, et sõelale jääb iva - tarkus, mida ainult õeluse õppetunni äraõppimise kaudu saab.

Siit me näeme, et parasiit polegi nii halb – õpetajana. Stressi poolt ei usu? Kuid mida ütlevad need teadusliku poole pealt lähenevad arstid-teadlased, kes ei ole seotud mõne vastava parasiite hävitava ravimiga. Vene poole pealt leian huvitava artikli, milles kirjutatakse, et väga suurt autoimmuunsete haiguste olemasolu võib selgitada ka sellega, et inimesed on muutunud liiga parasiidivabaks! Nali – arvad sina? Aga ei. Koos parasiitidega on antibiootikumide ja muude ravimite-olmekeemia nahka läinud ka viirused ja kõikvõimalikud bakterid. Tulebki välja, et me võime „halva“ endast hävitada ja siis, kui ainult hea on järele jäänud, ei ole meilgi pikka pidu! Nagu kogu maailmas on ka meditsiin ja alternatiiv meditsiin jõudnud välja töötada ülimalt tõhusad „halbade“ asjade hävitajad. Lisaks sellele, suudame oma masinatega inimesest viimase kui ühe parasiidi välja peilida ja „kinni püüda“. Samamoodi püüame me tänapäeval meredel-ookeanidel kala. Masinad peilivad välja kala asukoha, mistahes ajahetkel ja püük käib lakkamatu ahelana. Mis järgi jääb?
Midagi sarnast toimub põllul - me mürgitame ära kõik halva, järele jääb hea. Hea saab aga kaasa mürgi halva. Et ta ellu jääb, on seega selge, et head on rohkem...
Alguses olid need väited parasiitide ravitoime kohta väga revolutsioonilised. Kuid mida aeg edasi, seda rohkem ilmnes teadlastel tõendusmaterjali. Praeguseks on aktsepteeritud fakt, et mao terviklikuks toimimiseks on vajalikud teatud bakterid (sümbiondid). Nüüd uurivad teadlased edasi püüdes lahendada selle esmapilgul nii kummalisena näiva koostöö põhjuseid. Märgitakse, et tervisliku koostöö jaoks toimivad parasiidid meis abilistena – juhul kui neid mitte üles ärritada! Ja leitakse, et tervikliku elu jaoks on vaja nii kasulikke kui patogeenseid elanikke. Parasiidid aitavad põletikest terveneda. Ühelt poolt on siin nende erahuvi mängus – pole põletikku, on neil hea elukeskkond. On teada, et probleemi puhul lülitavad parasiidid tööle omaenda regulatsioonimehhanismid ja need toetavad immuniteeti. Kui nende regulatsioon töötab tõrgeteta, siis inimesel ei teki allergiat ega autoimmuunhaigust. Kui aga see regulatsioon ei tööta, on allergiline reaktsioon pea igale tolmukübemele. 2009 aastal puutusid New Yorgi Ülikooli teadlased kokku asjaoluga, et haige haavandilise koliidiga sai abi piugussidelt (власоглава).  Kui parasiidid soolestikust „välja kihutati“, tuli haigus tagasi. Koos Californi Ülikooliga tehti täiendavad uuringud, mis kinnitasid parasiitide ravitsemisvõimeidJ.
USAs on selle radikaalse suuna eestvedajaks olnud Tufts Ülikooli gastroenteroloog Joel Weinstock http://www.boston.com/news/science/articles/2007/12/31/his_parasite_theory_stirs_a_revolution/

Kusjuures ei ole üldse jäänud see teadlane tahaplaanile. Weinstock sai tiitli "Best and Brightest" (parim ja säravaim)  ajakirjalt Esquire, mis märkis, et see töö aitab nihutada paradigmat, mis meil on inimkeha kohta (et kõik pahad tuleb hävitada). Ta jälgib ja töötab ussikestega ja toob välja, et just seal, kus ravimeid nii palju (Läänes), on ka palju autoimmuunhaigusi. Alates astmast, diabeedist kuni multiplex sclerosiseni välja – võib-olla on sul liiga vähe parasiite? Ta saab väga palju kirju inimestelt, kes ütlevad, et midagi on valesti – me hoiame oma lapsi viimase peal puhtas keskkonnas aga nad saavad astma. Jne, jne. Me oleme USA-st ju tükk maad mahajäänud – oleme sealmaal, kus veel kasvab jõudsalt imejookide ja ravimite ja toidulisandite turg. Nemad seal on aga jõudnud juba tagasikäiguni…liigne hügieen ja liigne hävitamine toob hävingu iseendale. Muidugi märgitakse vene foorumis, et Alla Pugatšova võttis kõhnenemiseks nn parasiiditablette. Samas märgib New York Times http://www.nytimes.com/2008/06/29/magazine/29wwln-essay-t.html?_r=0, et parasiitide ravi uuringuid on alustatud USA, Austraalias, Saksamaal ja Taanis.
Oleme unustanud, et siin Maal toimib kõik vastandite toel.  
Mõtle siis enne, kui hävitad – elu teist poolust. Kui võtta aatom, siis me ju teame, et aatomituum oma positiivse ja neutraalse osaga on ainult üks osa aatomist. Elektronkiht ümber selle on negatiivne. Ilma üheta ei ole teist. Sestap heategijate ravi ei kanna sageli vilja – halba ei saa hävitada, välja mürgitada, ega kaotada. Saab ainult pöörata oma pilgu selle heale küljele. Sest iga asja tuum on positiivne … Ja iga positiivse ümber on negatiivne kiht, mida EI SAA hävitada ilma positiivset hävitamata.
Oled kohanud ainult „head“ või „halba“ inimest, tegu, mõtet, ideed, …toitu? Oled sa kindel, et tal puudub teine pool?  Kas haigus on halb? Kõik new age liikumise figuurid kordavad ühest suust: Haigus tegi minust selle, kes ma olen … kui poleks seda olnud, siis ei oleks ma sinna jõudnud…jne. Kas ussike on halb? Kas see või too siin-seal on halb?

Kui keegi pakub sulle midagi väga, väga, väga head. Kui ta saab sulle näidata vähemalt 5 lk kõike seda head, mis tema pakutav teebJ – siis pead teadma, et halva nimekiri samas asjas on ka 5 lehekülge – võib-olla ainult veidi vähem. Mida parem, seda halvem kirjutab Viilma oma raamatus toidu kohta. Aga eks see ole nii ka kõige muu kohta. Sestap ole ISEENDA pideva puhastamisega KÕIGEST pahast ettevaatlik. Kõik need pahaks peetud toksiinid, jääkained, jpm mida kehast välja aetakse - loodus tühja kohta ei salli:), midagi, mis taskaalu postiivse ja negatiivse vahel hoiab, peab taastatama.


Kui sa leidsid, et see blogi on sulle andnud teadlikkust, ideid, inspiratsiooni - toeta Päikesetoidu kirja- ja tõlketöid MTÜ Vastutustundega Vanemate Liit   EE041010220203927226

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar