reede, 4. mai 2012

Vaatame ennast kui oliivipuud:)

Vaatame ka niipidi - oliivipuu näitel.

Oliivipuu on üks väga vana puu. Hispaaniast tuleb tänapäeval suurim oliivitoodang. Carol Drinkwater, kes on kirjutanud oma 6 raamatut oliivide ajaloost ja kasvatamisest räägib palju erinevatest lähenemistest. Näiteks seda, et hispaanlased kastavad oma oliivipuid tihedalt veega. Kuid seda ei tohiks teha. Oliivipuu kasvades looduses ajab oma juured nii sügavale välja, et ka väga vihmavaesel perioodil, suudab ta jääda ellu.
 Juured aga lähevad nii sügavale ainult siis, kui teda ei kasteta muu kui selle veega, mis taevast tuleb. Oliivipuu juured ulatuvad lausa nii sügavale, et lausa momendil tegeletakse Sahara kõrbesse oliivipuude istanduse loomisega. Kuna nad saavad sügavalt maa alt vett ja toovad seda üles ja nii saavad ka teised taimed seda kätte. Oliivpuud aga voolikutest kastes juhtub üht teist - juured ei lähe sügavale, sest puul ei ole seda vaja, vett tuleb niigi. Hispaanlased saavad kasvatada niimoodi küll oliive kiirelt ja saagid tulevad esialgu suured on olemas siin üks AGA. See aga on see, et Andaluusias on alanud kõrbestumine, vee ülearune väljapumpamine, maa vale kasutus viib selleni, et hävib nii Maa kui oliivipuud. Sest kui hävib Maa siis oliivipuud ei saa kunstlikult vett ja ei suuda enam ka oma lühikeste juurte abil seda kätte saada.See toimub ka inimesega, kui ta haarab toidulisandi järele. Esialgne kiire-kerge võit maksab hiljem valusalt kätte. Inimene kõrbestub samuti - kaotab oma võime säilitada tasakaalu.

Inimene TUNNEB oma tervist. Tal on näiteks kurk valus. See on kerge häda, selle vastu leiab abi. Oluline on see, et inimene TUNNEB kurguvalu. Joob teed, mässib kaela soojalt sisse, puhkab, kuristab kurkku -kannatamatumad võtavad apteegirohtu. Kui haigused lähevad keerulisemaks. Ja seda nad teevad siis inimene ei oska enesele diagnoosi panna. Mitte ainult kurk ei valutra, vaid kogu keha või kord pistab siit, kord sealt. Inimene ei oska nüüd ennast kuidagi aidata. Sest tekkinud on tasakaalutus. Keha tervis on tasakaalust väljas. Keha tasakaalutus on alati seotud ka emotsionaalse ja vaimse tasakaalutusega. St tasakaalust läheb välja KOGU TERVIK. Kuna meid on algusest peale õpetatud loodusest mitte hoolima, loodusseadusi me tähele panna ei oska, siis me ei osak ka ennast ravida. Tegelikult me ei peagi ennast ravima. Keha teeb seda ise. Kui ta ainult rahule jäetaskse. Sestap paast ravibki nii hästi. Keha jäetakse rahule ja inimene ei piitsuta oma keha tagant. Keha ravib ennast ise - kes veel kasvatab sulle kriimustuse puhul uue naha, kes kasvatab kokku selle naha, mis operatsioonidel kokku õmmeldakse, kes kasvatab sinu luu kokku, kes kasvatab sinu küüned ja juuksed. Ikks SINU KEHA. Inimene otsib oma hlavale enesetundele vastust, läheb laborisse ja leiab et puudu on ühest elemendist. SEE EI OLE SEE. Tasakaalutus on mitmel tasandil, paljudes kohtades. See on midagi sellist, kui puu juur on läbi näritud ja võttes laboris puuproovi leiame, et puul on liiga vähe magneesiumi. Tegelikult on juur vgastatud aga me viskame puule ämbritäie lahust peale ja loodame, et see on ok. EI OLE. Tasakaalutus tekib ainult siis kui tervises on palju korrast ära läinud. Tervist ei aeta püsti üksikelemendiga - see annab ainult stimulatsiooni st hoiab keha püsti sümptmeid maha surudes.
Tõustes kurguvaluga - me TUNNEME seda. Kuid mitte kunagi me ei tunne üksikelemendi puudujääki. Me tunneme tasakaalutust tervikus. Üksikelement ei tekita haigusi, ega ole nende põhjuseks. Ja nende manustamisega tasakaalu tagasiu ei saa. Sest keha ei saa võimalust meid ravida. Ja see, et me ei tunneta üksikelemente - see on hea,see peabki nii olema. Masin ei saa aidata inimest - sest inimene on ühest arvutist miljoneid kordi võimsam, miljoneid kordi keerukam, miljoneid kordi intelligentsem.

Vaata korra inimest ,


vaata mida Inimene koos loodusega loob


Vaata arvutit:


Vaata, mida ta loob
Medical Pills

Tunne VAHET, tunneta KES SA TEGELIKULT OLED.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar