pühapäev, 26. august 2012

Lõpusirge läheneb Woodstocki viimased päevad

Laupäev oli taas kuum päev. Juba hommikul on väga soe. Slow-flow joogasse ei jõudnud:), sedakorda leian end  Exercise Class Corrective Strategies & Injury Prevention with Dr. Samuel Mielcarski
 Näidatakse, millised on levinumad vead, mida tehakse tõstmisel, kükitamisel, kätekõverduste jms puhul. Ja kuidas oleks kehale parem.

Eile toodi medjool dattleid, palju viinamarju, mingeid kummalisi ploomisorte (ploomõun??:)). Arbuusid, mangod, noor kookos. Välja ilmusid suured ja mahlased apelsinid.

Et silm ja kõrv koos puhkaksid:), lähen loengusse "Creating Unconditional Space" by Chris Kendall. Marianna kuulab samal ajal  "How to Have Healthy Teeth on a Raw Food Diet" by Don Bennett. Siitki kuuleb palju huvitavat. Hammaste rikutuses on oma osa ka vaktsiinidel, antibiootikumidel, teistel ravimitel, raskemetallidel...

Kohe peale seda loeng ‘Eating For The A’s’ by Karen Ranzi. Karen Ranzi räägib Aspergeri sündroomiga lastest, autismist ja oma 15 aastasest tööst autistidega. Kaks last, kellga ta viimati koos töötas ei ole enam autistid - suurepärane tulemus, millega ta ise väga rahul on. Alustame allergiate, astmaatikute ja ekseemidega. Väga huvitav on autistide pool, kuidas ja milliste strateegiatega ta on kuude jooksul saanud autsitist lapsed sööma värsket toitu. Ja kui hea tulemuse on see andnud. Üks asi, mida ma küsisin, et kui alla aasatne või kahene ei saa rinnapiima, kas puuviljadest on küll. Karen vastas, et alla aastase puhul ei ole küll. Ja märkis, et sel juhul tuleb otsida teine ema, kes imetab ja paluda/osta temalt lisapiima. Mainis ka rinnapiimapanka aga meil see minu teada ei võta veganite piima, nii et ei tule arvesse. Ta mainis ka, et ei soovita kitsepiima, kuid kui tõesti ei ole võimalik liikuda ja omale inimese piima leida siis äärmisel juhul võib võtta kitsepiima, toorest, puhtast keskkonnast. Ja rõhutas, et pähkleid alla 3 aastasele anda ei tohiks ka mitte pähklipiima. Ja palju, palju muud huvitavat ja spetsiifilist lastesse puutuvalt.

Täna on kohe mitu huvitavat loengut samal ajal. Marianna kuulab nüüd Labwork for Raw Food Vegans" by Dr. Rick Dina. Siin räägitakse lahti ja näidatakse toorveganite ja veganite verepilte. Läbi aastakümnete tehtud testid ja selgitused nende kohta. B12 kohta on väga huvitavad märkused

Veel tuleb loeng  "My Water Fasting Experiences with Dr. Graham" by Grant Campbell. See inimene meenutab natuke Jeesust:), ses mõttes, et selline pehme ja soe, ja särav ja lõputult rahulik. Ja samas jookseb 20 tundi järjest:), naerab, et on õppinud jooksu ajal magama:). Paastus ta siis Dr Grahamiga 22 päeva. Ja näitas oma pilte ja rääkis oma kogemusest ja  kuidas tal peale paastu paranes jooksuaeg märgatavalt.

Meil tuleb ujumistund:). Väljas olev kuumus ajab järve päris palju rahvast.
Durianrider's Rant: How to Get Ruthlessly Fit No Matter How Unfit You Are Today! ka Durianrider  räägib samuti vereproovidest ja selle taustast. Siin loengus saab palju naerda.

Õhtul on salatibuffe pakkumine  Pad Thai. Salat ka, kaste on väga hea. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar