neljapäev, 23. august 2012

Neljapäev camp Waldenis algamas
Haa, ei tasu kuskile minna eelarvamustega. Need võivad kaduda:). Kolmapäeva hommikul pidin minema joogasse aga Marianna rääkis mind endaga kaasa ja nii ma läksin...Durianrideriga 12 miili (20km) rattaga sõitma:).
Hommikuvalikud oli sellised (alati lisandub Graham, kes teeb 2 tundi)
Activity No. 1: 6 Mile Run around Trout Lake with Michael Arnstein
Activity No. 2: Slow-Flow Vinyasa Yoga with Ellen Livingston
Activity No. 3: Cycling & Bike Maintenance Class with Durianrider
Activity No. 4: Exercise Class: Movements You Need to Master! with Dr. Samuel Mielcarski
Activity No. 5: Mountain Hike Up The Top of the Small Mountain with Grant Campbell
Activity No. 6: Ultimate Frisbee with Jeremy Whittemore
Activity No. 7: Power Lifting with Mike Vlasaty: Bench Press, Squats, Dead Lifts, Weighted Chin-Up

Ei ole aastaid nii pikka maad sõitnud ja nüüd pauhti hommiku ennast üle pingutama:). Eelarvamus oli mul Durianrideri osas. Tema natuke liiga kriitiliste seisukohtade tõttu. On rõõm siis teatada, et enam eelarvamusi ei ole. Durianrider on väga armas inimene:):).
Rattaga tahtis natuke harjumist ja esimesel suure tõusul ikka natukeseks tulin rattalt maha. Aga pärast harjusin ara ja jõudsime päris grupi esiotsas tagasi. Üks poiss seletas seal, et tema on kõige noorem 14 aastane ja nii esiotsas grupis ning ta arvab, et see on suureparane. Ma siis mõtlesin, et ok, mina olen vist kõige vanem 41 aasatne ja ka siinsamas grupi eesotsas:):).
Tõuse oli palju, langusi õnneks ka:). Ja ette rutates, täna hommikul ei valuta mitte midagi:). Hästi natuke sääremari annab tunda aga see on kõik. Väga ilus koht siin jarve umbruses, majad olid armasad, aedu oli vaga ilusaid.
Jõudsin laagrisse tagasi. Läksin riideid vahetama, vaatan kella ja välja valitud loengut / appi juba käib. Kuna ma söön:):). Noor kookos joodud, banaan pihus jooksin siis longusse "Labwork for Raw Vegans" by Dr. Rick Dina. Pikk teaduslik asi oomegatest. Ega ma palju lootnud, kuid oli väga hea. Meditsiinidoktori taustaga mees on š
Šveitsi laborites lasknud põhjaliku too teha uurides puuviljatoiduliste ja küpsetatud veganite ja rasvase toidu sööjate verd. Oomegate moodustamise ahela kohta.
Veidi puuvilju - jah, arbuuse, melonit - veidi toores.
 Duriani? No jah. Võtame terve .
See lõpeb, edasi tuleb Presentation “The Best Transition Strategies for Getting and Staying on Track with Raw” by Ellen Livingston. Näeb ka väga hea välja. Siit lähen kohe loengusse "Overcoming the Human Condition" by Grant Campbell. Mida öelda Granti kohta. Vaatad inimele otsa ja ta lihtsalt on inimene:). Ilus ei tea kas mehe kohta tasub öelda aga mina ütleks tema kohta - ääretult soe inimene. Hämmastav. Samal ajal toimuvale longule Durianrider's Rant: Raw Fundamentals. On hea loengupidaja, ei ole midagi ette heita:).
Veel duriani? No jah

Siis läheme toetusgruppi Fruitarianiga - Support Group Discussion "Food Addictions" led by Michael Arnstein. Seda ei filmitud ja toimus sarnaselt toetusgrupi visiooniga. Et inimene räägib, koõik kuulvad. Ei esitata küsimusi ega segata vahele. Ainult kuulatakse. Inimene tajub, et ta ei ole üksi, ta saab kuulatud. Oeh millised probleemid, millised lood. Nii raskeid ja kurbi kui kergeid ja lahedaid.
Veel duriani/ No ma ei tea. Midagi uut todud ei ole. Banaane ei olegi. Õhtupoole vütan uhel vabatahtlikul kaest ja kusin kus BANAANID on?:) Ei ole veel valmis saanud. :) On tonnidega banaane ja mangosid aga peavad veel seisma. No vaata siis...
Kaks suureparast asja tuleb nüüd uhel ajal Graham ja Ann Osborne. Grahamit on juba kuulatud ka, valin sedakorda Lecture "If We Are All Frugivores by Design Why Can Some People Face Challenges? The Importance of Addressing Individual Needs on the Raw Fruit Diet" by Anne Osborne
Alguses selline harjumatu, Ann räägib küllaltki kiirelt. Aga mida edasi, seda parem on. Kas teadsite, et Prantsusmaal on raw community, kus on sündinud juba kolmas põlvkond toortoidu lapsi. Ja ma ostsin tema raamatu, võtsin autogrammi ka:). Cappi on 8 aastane ja väga väikest kasvu. Mida Ann Osborne sellepeale rääkis, seda räägime kui tagasi tulen, ma arvan, et kohe septembri esimesel nädalal Tallinnas, kui koha leiame ja siis 22 Ly juures. Mulle meeldis, meeldis, meeldis Ann ja tema seisukoht ja uurimus B12 ja laste väikese kasvu kohta. YESS!!!
Tanaseks ongi lõpuks kõik. Lastele on veel õhtul film Charlotte koob võrku. Suurtele midagi delfiinide tapmisest - õudusfilmi ma vaatama ei lahe. Laagris on veel tantsuõhtu 50 aastate muusikaga.
Mariannaga läheme veel viktoriinile puuviljadest, mida teeb Ann Osborne. Millest saan 11 punkti (37 maksimum:), Marianna ka. Me jagame 3 kohta (rahvast on hasti vähe). Ja saame ka Cappi käest auhinna.
Salatilaud jääb hiljaks nagu alati aga varem kui eile. Salatilehtede mix, mingi avokaado, apelsini jms kaste, viinamarjatomatid. Ja supp:), avokaado, mais, vist ka apelsin või mango. Maisiterad tervelt püreesupis.
Magasin paremini, ärkasin juba hiljem. Nüüd on 8.30. Kell 9 lõpuks jooga:). Täna siis peaksid valmima banaanid, lahen hommikusöögi lauda kaema. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar