kolmapäev, 22. jaanuar 2014

09. veebruaril Tartus "Seened inimkehas ja toortoit"


Võib öelda, et seened on muljetavaldavad ja imelised. Suurimad organismid Maal. Kuid õppides seeni lähemalt tundma, siis on siin midagi väga rahutukstegevat, millega kusjuures tuleb sul leppida: ME OLEME NEID TÄIS. Paksult, tihedalt:)

Kõõm, valge katt (soor), sügelus, kestendamine, igat värvi laigud - kõik need on inimkeha seente tunnused. Candida toob kaasa hommikuse uimasuse (aju udu), igasugused seedetrakti kaebused ja terve müriaadi nahaprobleeme. On see halb? On see hea? On vaja nendega võidelda? On vaja neid tundma õppida? Neist aru saada?Seened ja tekkinud põletikud  suguorganites. Kuidas seeneriik meie sees püüab toetada meie viljakust ja selle ärajäämist. Millised signaalid me oma tänase elustiiliga keha reproduktiivorganitele  saadame. Sellest kõigest räägimegi ja proovime toortoitu ning ka tooreid seeni:). Milliseid ja millisel kujul saab inimene tooreid seeni süüa ?
Registreerimine 84silleke@gmail.com, 
09. veebruar, pühapäev, kell 12.00, osavõtutasu 15 eur
koht:  Tartus, Trendnails Küünestuudios, Kalevi 18C.  

2 kommentaari:

  1. Tere, kas selline loeng toimub millalgi äkki ka Tallinnas?
    Oleksin huvitatud :)

    VastaKustuta
  2. See tuleb nüüd Tallinnas kordusele, kuid ma arvan, et kas suvel Elja Tarkusteaias või siis toetusgrupi loenguna. Toetusgrupi esimene kokkusamine on 27. veebruar ja siis arutame, mis teemad aasta jooksul läbi võtame.

    VastaKustuta