neljapäev, 4. november 2010

PÄIKESETOIDU e-raamat

Jälle uute retseptidega katsetades ja vaadates kuidas blogi üha paisub (nii et ei jõua neid retsepte enam lapata), ka paljudele küsijatele - raamat. Jäädes päikesetoidu radadel kõndima ei paku ma raamatu paberväljaannet. Paberipuu jääb metsa. E-kokaraamatul on põnevaid võimalusi kasutada rohkem kvaliteetset pildimaterjali ja mahukamat teksti.
15. detsembriks on valmis kaks e-raamatut:

PÄIKESETOIDU PARIMAD PALAD JA UUSIMAD HÕRGUTISED: Kõik retseptid piltidega, paljud retseptid samm-sammult piltide ja valmistamisõpetusega, kahe tegutsemisaasta parimad toidud ja ka uued maitsvad supid, leivad, näksid, salatid. Soojad toidud ja smuutid, põnevaid katsetusi meie oma aia- ja metsamaterjaliga. Koduaia supertoidud.                                                                                                      
                 

JA  ŠOKOLAADIRAAMAT: piltidega samm-sammult tooršokolaadi valmistamine, ubade, nibside, kakaopasta, kakaovõi, kakao kasutamisvõimalused. Tempereerimine. Šokolaadikreem kookidele.Šokolaadiküpsised. samm-sammult piparmündi-kuuseokka trühvli valmimine. Kommid-koogid-tordid-jäätised-kokteilid-soojad joogid. Kõik tooršokolaadimaterjalidest, kuivatatud puuviljadest, marjadest, meest, pähklitest-seemnetest.


Raamat tuleb PDF formaadis ja ettetellimisel ühe raamatu hind 199.- krooni. Novembris 30 esimesele ettetellijale 2 raamatut 299.- krooni.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.