pühapäev, 8. mai 2011

Rohekonverents metsas ja aias - uus e-raamat

Kasutagem siis loodusega taas kokku saamiseks ära meie tehnilised vahendid. Ma pakun välja uue e-raamatu, pigem siis videoraamatu. Seda on küsitud ja nüüd ma olengi kokku pannud: loengukonspekti "Rohelise lehed ja umbrohud kui superfood" ja tänase päeva seisuga siis 3 videoklippi aias ja aia taga olevad söödavad metsikud umbrohud-lehed-võrsed, kultuurseid taimi ka.

E-variandiga käivad kaasa iga kuu 1-2 videoklippi selle aja söödavate taimedega. Raamatu võiks kokku panna tervikuna novembris:), sest siis saab roheline-värske aeg enam-vähem otsa. Aga kuna oleks hea just teada praegusel hetkel, millised näevad välja noored umbrohud - siis esimene kompaktne osa võiks olla kohe nüüd. Teatud taimed kasvavad ja muudavad kuju ning värvi päris palju. Ma panen kokku klipid ka mürgistest taimedest - neid on vähe aga parem kui on üle korratud.
Ülesehitus siis konspekt+klipid. Konspekt 14 lk, jääb Word formaati - pilte siin ei ole: pilte näeb blogist varsemalt ka. Aga kuidas täpsemalt üles leida, see võiks videos olla hea vaadata. Konspektis: õivee valmistamine, kuidas tundmatute taimedega ümber käia, et mürgitust ei saaks, puude energeetika:doonor ja vampiirpuud, puudega ravi; roheline, kui toidugrupp - biokeemiline sisu, meie oma aia superfoodi nõgese ja ameerika superfoodi maca koostise ja raviomaduste võrdlus, kasulikku kirjandust, milliseid umbrohtusid kasutada toiduks rohkem, milliseid vähem
Hind tuleb 9,90 eur.
Need, kes käisid kursusel, on konspekti saanud ja saavad soovi korral esimesed videoklipid tasuta.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.