laupäev, 20. aprill 2013

Valmimas on päikesetoidu kerged paladE-raamat "PÄIKESETOIDU   KERGED    PALAD: TERVIKTOIDU  LIHTSAD  AHVATLUSED" 

Olen lõpuks valmis saamas e-raamatu 80/10/10 stiilis. Õlideta, tugevate maitseaineteta, pähkliteta, teraviljata (tatrata ka). Tegime seda eelmiste e-raamatute puhul ja teeme ka seekord - kuulutame siis välja ettetellimise, kuni 01. maini. E-raamat on valmis 15. maiks (võibolla ka varem). Ma lihtsalt pean:) selle enne välja kuulutama, et mul oleks tähtaeg ja ma ükskord ometi kogutud materjali saaks avaldatud. Kuigi ma juba 2 aastat räägin ja kirjutan toidu loomulikust rasvasusest ja pähklite liia mittesobivusest inimesele - on minu vanemad e-raamatud siiski liiga "rasked". See kerge e-raamat püüab nüüd seda tasakaalustada.
E-raamat on PDF formaadis ja ei vaja e-lugerit. Ettetellimise hind on 10 eur - ettemaksuna 01. maiks (alates ilmumisest 14,90 eur). Raamat on ca 100 lk:
E-RAAMAT SISALDAB: 
TOORTOIDU MAHLU, SMUUTISID, KOKTEILE, SUPPE, SALATEID JA KASTMEID, PÕHIROOGI, KOOKE JA MAGUSTOITE. KÕIK VÄHESE RASVASUSEGA, ÕLISID/PÄHKLEID/SEEMNEID/SOOLA KASUTAMATA.
10 KÜPSETATUD KERGET VEGAN TERVIKTOITU ÜLEMINEKUPERIOODIKS
VÄHESE SOOLA JA VÄGA VÄHESE PÄHKLISISALDUSEGA TOORTOITE ÜLEMINEKUKS INIMESE LOOMULIKULE TOITUMISELE
Soovitusi ja nõuandeid: kuidas teha banaanipiima, madala rasvasusega mandlipiima, kuidas valmistada smuutit skeptikutele ja kui palju lisada umbrohtu, soovitused küpse puuvilja valimiseks ja järelvalmimiseks, 7 võimalust suvise arbuusi kasutamiseks, millised vegan küpsetatud toidud valida üleminekuks ja miks just väherasvased terviktoidud, kuidas leida rõõm suures lumes ainult õunaga jpm
Kõik retseptid on piltidega, täpsete selgitustega 
Siin  on: 
maasikalimonaad, banaanipiimaga hommikusupp, suvine pina colada, kodune salsa, hummus ilma seesami ja kikerherneta, magusad pudrud (tatrata), gazpacho supp, talvesalat lillkapsaga, täiesti pähklivabad koogid ja korvikesed jne, jne. Retsepte on 100 või veidi enam)

ja palju tuntust võitnud 80/10/10 koogid (tähendab ei  pähkleid ega seemneid) - ei midagi keerulist, kuid maitseb vääga häää:

Tellimine ikka e-maili teel 84silleke@gmail.com


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar