kolmapäev, 1. juuli 2015

Päikesetoit 12. juulil Raplamaal Tuule talus

24 juunil saadeti Hongkongist välja üks pakk:). 29. juunil oli see Eestis ja 30 juunil sain selle kätte. Paki saatmine oli tasuta ja sisu maksis 115 eur...


Algas kogu lugu sellest, et Kristi saabus tagasi Hollandist,  kaasas üks salapärane internetilink:). Kui kunagi üldse olen ma internetikaubanduses kahelnud, siis just juhtudel, kui midagi suurepärast on väga odav... ja just sellega nüüd tegemist oligi. Tasuta saatmine Hiinast Eestisse!!! Kes seda enne kuulnud on ja kes seda peaks uskuma:). Aga tehes uuringuid aliexpressi keskkonna kohta, leidsin, et see on toimiv täpselt samamoodi nagu seda on e-bay ja amazon. Kaup tuleb ja vahel võib ka tulemata jääda - seda juhtub ka e-bays ja amazonis. Hiinas valmistatu mind samuti ei kohuta, kuna enamik tänapäeva Lääne masinatest on valmistatud just seal. Niisiis tellisin blenderi, sain kätte. Et mitte kohe tehasest tulnud blenderit toortoidu mikserdamisega liigselt koormata - alustasin vedelmatest asjadest. Esimesena tegin kakao - kakaoubadest, indiapähklitest, teest ja meest:). Tuli väga hea. Tundub, et täis kannu puhul ei võta sellist jõudu üles nagu Vitamix, kuid kakao tuli väga hea ja purustatud oli väga hästi. Järgmisel hommikul proovisin mandlipiima - väga ilus tulemus. Blenderil ikka ilusad ventilaatorid külgedel. Piimale mingit kõrvalmaitset ei tulnud.
Nüüd on siis võimalus eraisikuna tellida omale väga hea hinna eest 3 hobujõuline blender, millega ise toiduaineid töödelda ja toortoidu retsepte katsetada. Loomulikult ei saa ma ennustada blenderi kasutusiga ja võimalikku töökindlust, kuid tegelikult ei saa seda ühegi blenderi puhul. Mul on läinud katki nii mõnigi masin... Kuna lihtsustatud tollimine on kaubale 22 kuni 150 euri, siis üks blender mahub ilusti selle hinna sisse. Sestap ei tule siit suurt ärivõimalust - suuri koguseid tasuta ei saadeta:). Kuid tellides üksikisikuna, leides omale sellise tasuta saatmise pakkumise, on asi seda väärt... Kui midagi juhtub (ja alati võib juhtuda), siis sellise hinna eest ei ole kahjud vähemalt nii suured.
Sestap, enne tellimist tule vaata, katsu oma käega, kuula ja vaata kuidas töötab - pühapäeval  12 juulil Raplamaal, Käru vallas, Tuule talus teevad Janika ja Sille uue blenderiga maasikatega toortoite - maasikakooki, valge šokolaadi-maasika toorkomme, maasikajäätist, maasikasuppi ja -salateid. Sille räägib veidi teemal müstiline ja maagiline aed. Selleks ajaks on Janika blenderiga kaks nädalat tööd teinud ja on teatud kogemus olemas.
Täpsemad teejuhised ja info registreerimisel 84silleke@gmail.com. Osavõtutasu 15 eur. Grupi suurus kuni 20 inimest. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar