esmaspäev, 11. juuli 2011

Taani festival - esimene õhtusöök

 Põllega noormees Jacob, kes oli üks toidu valmistajatest veab lehte http://www.30bananasaday.com/page/a-vision
Tal oli ka väga põnev "oma lugu" - Crowni tõvest jagusaamine.
Ja üldse!!! Kõige olulisem - festivalil oli VÄGA PALJU, st rohkem kui pool MEHI!!! Noori, väga heas vormis mehi - nii et kui meil nii edasi läheb (et kursustel käivad ainult naised), siis teadke kallid tüdrukud, kuhu suveüritustele järgmisel aastal minna. Kuna dr D. Graham tegeleb palju sportlastega ja on ka ise väga heas vormis siis see ka arusaadav, et osavõtjad kaldusid olema väga heas sportlikus vormis.

Eks ma siis pildistasin ja pildistasin, nagu ei oleks enne apelsine jt puuvilju näinud - aga värvid olid nii säravad ja kutsuvad, et mis seal ikka.


Kiirpilk köögipoolele - seal sai päris palju aega köögitoimkonnas viibitud:). Kolmel korral nõudepesijana:), ühel korral ettevalmistamisel.

Toit siin festivalil oli siis madala rasvasisaldusega (80-10-10 ehk 80% süsivesikut, 10 rasv, 10 valku) toortoit, millele ei olnud lisatud soola-õli. Ainus magustaja oli dattel. Tomatikaste oli kas tomati-datli, tomati-mango jms  segu. Kuid maasika-mango kaste oli roheliste lehtedega väga hea:). Selline tomatisupi moodi - kastme moodi kauss siin keskel oli samuti soolatu, avokaadota:). Aga noh, esimesel päeval oli veidi harjumatu - järgmistel sobis hästi.
Seal kus mehi palju - lapsi vähe:). Ühe me siiski leidsime - Puuvilja-aedviljatoidul alates ema rasedusest kuni 6 eluaastani. 6 aastane Faichesca on dr Douglas Grahami ja prof Rozalind Grahami tütar. Kasvanud ilma ühegi toidulisandi, superfoodi või tabletita - YESS!!! Seda ma olen otsinud, seda oli mul väga -väga-väga suurepärane kuulda. 4,5 aastasena kuulis esimest korda, et inimesed söövad liha:). Armastab roosat ja kleite ja on väga terane tüdruk - koduõppel ka.
Grahami koduleht on siis siin http://foodnsport.com/
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.