teisipäev, 12. juuli 2011

Taani festival - Pakime asjad, jätame hüvasti

 Jackfruit on ikka väga suur:)
Grupilt tehti ka, kuna üles riputatakse ei tea. Pilt tehti peale viimast lõunasööki ja sellega sai palju nalja. Kuna puuvilja tuli süüa palju, siis palja ülakehaga noormehed kurtsid, et peale sööki küll ei saa pilti teha kuna pärast ole seal pildil ette punduva kõhuga ja näe täiesti ebaterve välja:). Siis vihjatakse toortoitlaste ebatervele välimusele:)

 D. Graham oli vapustavalt armas inimene. Ta pidas hästi loenguid, ilma paberita, ilma arvutita, põhiliselt õues ja paljajalu. Tal oli väga soe suhe oma lapsega. Naisega ka. Me saime loengutes väga palju naerda, ta teenis mitmeid kordi tugeva aplausi oma humoorika esitusviisi eest.
Mulle väga sobis see variant: ei toidulisandeid, ei superfoode, palju päikest, ei päikesekreemidele, ei päikeseprillidele. Ta pidas loengu laspe kasvatmisest ka:). Ei vaktsiinidele, koduõpe. Kõik sobitus ilusti kokku, puzzle tükid said paika. Ja kõik mida ta toidust rääkis sobis sinna juurde.
 Raozalind oli samuti väga armas naine. Ta sünnitas tütre 46 aastaselt. Nooruses oli kimpus nii buliimia, anoreksia, toitumishäiretega.
Tema rääkis meile samuti lapse kasvatamisest, aga ka kõigest mis inimloomusega kaasas käib peale toitumise. Nad mõlemad rääkisid oma loengutes üksteisest suure respektiga.
 Tüdruk oli tõesti vahva tüdruk:)

Üks tore pilt veel. Lauri mängis põhiliselt kõigiga palli - jalgpalli, kukerpalli, viskamispalli:). Nii ütleski, kui palliga tuli - mängime kukerpalli:).
Viimasle päeval oli juba nõus ka  D. Grahamiga palli mängima.

Varsti jõuab siis teooriast ka rääkida. Piltidega on nüüd ühel pool.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.