kolmapäev, 22. august 2012

Festivalipäevad Woodstocki Fruit Festivalil

Ei ole midagi teha, piltide panekuks vajalik juhe jäi maha:(. Tundub, et  ärkamine ei taha sugugi hilisemaks nihkuda. Aja parajaks tegemiseks saan veidigi osa asju kirja panna, et pärast liiga palju materjali ei oleks.

Eilne päev st teisipäev oli tihedamast tihedam. Päevakava oli ise näiteks hommikul selline:
Morning Workout:
Activity No. 1: Slow-Flow Vinyasa Yoga with Ellen Livingston
Activity No. 2: Cycling & Bike Maintenance Class with Durianrider
Activity No. 3: High Rep with Mike Vlasaty: Push Ups / Pull Ups / Sit Ups
Activity No. 4: Walk and Talk’ with Dan McDonald, ‘The Life Regenerator’
Activity No. 5: Morning Run with Grant Campbell
Activity No. 6: Ultimate Frisbee with Jeremy Whittemore

Kuus võimalust samal ajal!!! paralleelselt, siia lisandub D. Grahami hommikutreening. Rebi ennast või tükkideks.
Läksin Walk and Talk’ with Dan McDonald, ‘The Life Regenerator’. Jalutasime (no kiirel sammul:) mäest ules ja alla ja üles ja alla. Ilm ilus, suurepärane. Jalutajad rääkisid omavahel - mina leidsin ühe New Yorgi tüdruku ja Melbournis elava malaisia naise. Uhe mäe otsas tegime peatuse, Dan rääkis, vastas küsimustele ja jalutasime laagrisse tagasi. 
Enne jalutama minekut jõudsime söögisaali: viinamarjad, mangod, arbuusid nii kollased kui punased, õunad, mandariinid-apelsinid, litšid. Lapsed jäid hommikueinet maitsma, mina jooksin siis jalutama...
Tagasi tulles hommikutoitu lõpetama. Sain kokku Taani festivalidel olnud Sjef 'iga, viimati kuulsin Taanis, et talle meeldivad Anastasia sarja raamatud. Suureparane, mulle ka:). Sjef koos naisega elab Hollandis ja Brasiilias (kus neil on farm). Sjef märkis, et dr Robert Lockhart  (loengu teema"Calorie Restriction or Calorie Saturation?") hakkab kohe loengut pidama ja on vaga hea (1944 sünd.  ja 40 aastat toortoidul olnud). Vaatasime kella, juba loeng käib. Jooksuga mäest ules. Jälle keegi loengut pidamas, kes nii hea välja näeb. 

See saab läbi, kohe algab mitu tükki samal ajal. See üliküllus teeb lausa nõutuks.  Valisin Karen Ranzi ja Dan McDonaldi loengu "Start ‘Em Off Young: The Benefits of a Raw Vegan Lifestyle for Your Children". See oli juba väga hea loeng. Mõlemal lapsed = Karen on kirjutanud suureparase paksu raamatu laste kasvatamisest toortoidul = erinevate toortoidu perede kogemused. Ta on töötanud lastega pikki aastakümneid, töötab momendil autistidega ja rääkis ka paarist autistist lapse tervenemisest. 

Vaatan kella, kohe algab jälle aga nii ilus ilm ja nii ilus järv. Lapsed tohivad ujuda ainult koos vanematega. Nii et siis seekord pannakse päästevestid selga ja ujuma. Lapsi on siin igas vanuses ja palju. Vesi on veidi soojem kui kodus. 
Vaatame, mida veel pakutakse. Ahaa - on toodud kastidega duriane. Ise peab lahti lõikama. Igavene teravate ogadega vili. Aga maitseb hea. Tulevad pirnõunad mitut sorti ja veel igasugu huvitavat. Nii, algab workshop Karen Ranziga teemal rasedus ja imetamine. See on jälle väga suurepärane. 
See saab läbi, algab Dr Douglas Grahami loeng. Siin on palju, palju inimesi. Olen juba teda palju kuulanud, kuid ikka on hea, midagi ei kordu.
Vahepeal saab noort kookost. Kõik lapsed joovad seda hea meelega. Ise ka. Veel duriani? Veel igasugu suurepärast. Ja päris õhtuks on selge, et kui liiga palju head on ühekorraga siis ei olegi tulemus nii hea:). Liiga palju erinevaid võimalusi, kõik head, maitsvad ja suurepärased. 
Veel duriani? No jah. Veel noort kookost / jah.
Õhtul on lastele kino, suurtele ka. Lastele multifilm, suurtele seekord Forks over knives. 
Otsime Mariannaga viimase loengu kohta ja ei leiagi. Ok. On juba olnud niigi tihe päev. Leian hoopis WC ukse tagant veel ühe eestlase:). Temaga saame õhtusöögil pikalt rääkida. Sedakorda on salat kastmega. Viinamarjatomatid,. Siis tulevad tacod, hiljem veel taco segu koos avokaadopureega. Veel duriani? Ei tõesti mitte:). 
Tantsusaal on avatud rave muusikale, tuled vilguvad, inimesed tantsivad. Lapsed on väsinud ja meie läheme magama. 
Hommikul plaanin minna Ellen Livingstoni joogasse. Aga kolmapaeva hommiku valik on veelgi paisunud:
Activity No. 1: 6 Mile Run around Trout Lake with Michael Arnstein
Activity No. 2: Slow-Flow Vinyasa Yoga with Ellen Livingston
Activity No. 3: Cycling & Bike Maintenance Class with Durianrider
Activity No. 4: Exercise Class: Movements You Need to Master! with Dr. Samuel Mielcarski
Activity No. 5: Mountain Hike Up The Top of the Small Mountain with Grant Campbell
Activity No. 6: Ultimate Frisbee with Jeremy Whittemore
Activity No. 7: Power Lifting with Mike Vlasaty: Bench Press, Squats, Dead Lifts, Weighted Chin-Ups

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar