esmaspäev, 27. august 2012

Woodstockist edasi

Hommikul valin alguseks lastega Go Karts!!!.   Sedakorda on täielik ebaõnnestumine. Kartauto on nii roostes, et Ahto ei jõua rooli keerata. Vahetame kohad ja no ma ise jõuan suuri vaevu rajal ringe teha. Sääne logu:). Oeh, hea et maha saame, hea! et seisma jääb.
Kõnnin suure loenguruumi poole, eemal murul teeb Robert Lockhart mingeid sellised painutusi, nagu konte polekski sees. Ja ise on veel  70 aastane:).

Täna joostakse siin maratoni Michael Arnstein (Fruitarian), Grant Campbell, Tim van Orden, Durianrider - kõik jooksevad. Teisi ka. Marianna läheb samuti maratonile. Joostakse ringide kaupa, võib joosta 1 ringi või 30 (nagu Fruitarian). Marianna jookseb 6 ringi. Kõnnin vahepeal mäest alla söögisaali ja siis lastega tagasi tuppa. Arnstein näeb välja nagu jalutaks aasal:). Mitte higitilkagi ei paista peal olevat. Marianna märgib pärast, et rada oli väga raske (seda ütlevad teisedki).

Hommikul leiab siis loengu Presentation ‘My Personal Journey’ by Chris Kendall.  See lõpeb. Lähen vaatan jälle, mida uut täna puuviljadest tuuakse. 
Dragonfruite on saabunud. Arstein ikka jookseb ja näeb välja ikka nagu aasal jalutaks:). Miks peakski see paar tundi jooksu teda väsitama, kui ta jookseb 18 tundi järjest ultramaratone:).

Algab Lecture ‘RAW-habilitationTM: A True System of Health and Healing That Works by Dr. Samuel Mielcarski Dr SAM on samuti mul lemmik siin. Teen slaididest pilte. Tegelikult hakkab vaikselt tekkima informatsiooni üliküllastus. Ja raamatuid on mul uusi terve ports - enamik autorite poolt allkirjastatud:) ja enamiku autoritega ka pilt koos tehtud:). 
Cappi (Ann Osborne poeg), kes pisike ja peenike ja tundub liiga väiksena, teeb muruplatsil järjepanu kätekõverdusi. 
Arnstein ikka jookseb (appikene):). Grant samuti. Jahh...:)

Täna on ka väga kuum ilm. Teeme ujumispausi. järve ääres on igasugu veesõidukeid võimalik proovida. Ahto proovib mingit kerget kajaki varjanti ja satub kohe vaimustusse. Lastel ainult kaugele minna ei lubata.
Kaks loengut järjest. Marianna on kokku saanud Leedu tüdrukuga, kes hakkab Don Bennetiga intervjuud tegema. Leedu tüdruk elab siin New Yorgis.

Durianrider's Rant: 'Weight loss, Health & Fitness: Things I have learned over the last 10 years.

Presentation “Salt and Other Mineral Issues” by Dr. Douglas Graham

Õhtusöögiks on tomatisupp (tomat, apelsinimahl, päikesekuivatatud tomat, virsik, riivitud porgand), salat ja corn chili. 
Illusionist Oz Pearlman tuleb liiga hilja, teeb väljas nööritrikke jms. Siis suurde saali aga on juba nii hilja, et Lauri jääb magama. Ahto ja Sigrid vaatavad natuke, kuid tulevad samuti unele.  

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar