reede, 24. august 2012

Neljpäev moodus jällegi nii, et slow-flow joogasse ei jõudnud. Joon oma noored kookosed ara, lastele teen smuuti banaanist, rooma salatist ja kookosveest. Toidusaalis on belnderid väljas ja ise saab teha. Välja tuleb väga hea. Kookosveele ja banaanile ei olegi muud vilja juurde vaja. Marianna jällegi tuleb ja veab hoopis siia Kundalini & Raw Power Yoga with Chris Kendall . Mulle väga meeldib. Jooga ja naeru tund tuleb välja ja tulemus on suurepärane. Chris märkis oma intervjuus, et tunneb ennast kui 13 aastane ja see on usna täpne:).  Intervjuu andis tema olemuse usna hästi edasi. Raudselt lemmik siin :). Käiksin iga päev joogas, kui Kendall juhendaks:).
Uuesti noor kookos. Toksin nad ikka ise juba lahti, lastele ka. Duriani - palun ei:)

Lähen ka uuesti Presentation ‘An investigation into the evolution of the human brain. Our unique symbiotic relationship with specialized plant development environments (fruit) and the origins of our highly advanced neural system.’ by Tony Wright

Uuesti noor kookos, banaanid, tomatid. Litšid kogu aeg kastidega laual. On väga head. Mina sain Tais isegi kehvemaid. 

Ujuma lastega. On  väga  soojaks lainud. Peale kahte jahedamat  ööd ja hommikut on nüüd järsku väga kuum. Lapsed saavad ujuda ainult vestidega aga naudivad seda väga. Minul on tahtmine ujuda palju kaugemale:), kui piirang lubab. Aga noh, pole ka hullu. 


Presentation "Soil! The Vital Importance of Soil to Optimal Health: Both the Planet’s External Soil and Our Own Internal the ‘Soil’ or Gut Flora" by Anne Osborne

Sisemine ja välimine mikrokliima. Jällegi suurepärane. Räägime palju B12 - näiteks et bakter toodab  seda vitamiini aga süüakse palju antibaktriaalset küüslauku! Kasutatakse antibakteriaalseid seepe, õhuvarskendit, deodoranti, puhastusvahendeid jne.

Lahen uuesti kuulama Douglas Grahamit. 
Lecture ‘Carbohydrates Part 1: The Sweet Truth’ by D. Doug Graham
Sama pealkirjaga loeng oli Taanis ja AINULT 2 LAUSET KORDUB. Kuidas ikka nii saab:). Ikka ja jälle suurepärane.

Sofia Kovalenko loeng õhtupoole jaab  ära. Sofiat pole kusagil. Seisame siis kilomeetri pikkuses:) salati ja supisabas. Kaks järjekorda: uks spicy ja teine tavaline. Kabatšokimakaroni kaste on üllatavalt hea (tuletan meelde, siin ei ole kangeid vürtse ega soola ega  õli). Chris Kendalli tehtud, ma läksin ostsin tema kokaraamatu ära. Kristeli juures 06. septembril kohe proovime  järgi. Supp tomatine ja magusamaitseline. Marianna võtab pärast ka vürtsikat suppi ja see ei ole nii magus ja istub isegi paremini. 

Arvasin, et päev laheb ilma durianita mööda:), aga noh ei saa. Marianna toob duriani, lööb pooleks ja kui juba nina all on siis ikka tuleb süüa. Durian on hea. 

Samal ajal on lapsed kinos Babe filmi vaatamas. Suurtele on ka film "Fat, Sick, and Nearly Dead" Rating: PG-13 aga see on juba nähtud. 

Lapsed tulevad filmi vaatamiselt välja ja tahavad magama. Ise tahavad:). Ja jäävad ka ruttu. Ma ise kirjutan veel Grahami ja Osborne loengute tähtsamaid punkte umber. Loengu ajal on tempo kiire, jõuan slaide pildistada ja hiljem teen märkmeid. On veel 70 aastate tantsuõhtu ja campfire. Kuid minu päev on niigi pikk olnud, mul tuleb ka hea uni:):). Ma parem ei  ütle, et hommikul lähen Ellen Livingstoniga slow-flow joogasse, sest kogu aeg tuleb midagi muud...Täna on jälle Karen Ranzi loeng lastest ja toortoidust ja uleminekust. Ja palju muud huvitavat - kõik samal ajal:)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar