neljapäev, 26. jaanuar 2012

Uued imetooted draakoniaastal - Vemma ja D-Lite3

Mis on IME? Kas see pildil kujutletu:


Või see:

Vaatame veel imetooteid. Imetoode on toode, mille pakend, pudel, tablett, pulber lubab imet st midagi liiga kiirelt, kohe, elustiili muutmata, hämmastavat tervist, super enesetunnet, suurt energiavoolu, maailma kõige rohkem sisaldavaid vitamiine-mineraale.
Imetoode on toode ja teda müüakse raha eest. Mida kiiremini selline toode langetab kaalu, vabastab sind mürkidest, laeb sind suure hulga vitamiinide-mineraalidega, annab energiat SEDA TOKSILISEM JA MÜRGISEM SEE TOODE SINULE ON. Energiapurse sellisest tootest näitab, et keha teeb jõupingutusi toksilisest sünteetilisest mittelooduslikust ainest vabanemiseks. Keha suunab suure hulga energiat kehasse tulnud võõrkeha elimineerimiseks. See, et sa tunned end kohe peale imetoote kasutamist energilisena ei ole märk tervisest vaid keha stimulatsioonist. Mingil hetkel stimulatsioon enam ei toimi ja keha taandub tasandile, mis on tervislikult nõrgem kui enne supertoote tarbimist. Hormoonsüsteemi stimuleeriv toime on kirjutatud ju  näiteks maca pakenditele, afrodiask - see tähendab inimkeeli: hoidke ometi lastest eemal ja endast ka. Need supertooted ja imetooted kaotavad väga ruttu oma mõju ja ostjaskonna. Ja seetõttu tuleb turule järjest uusi imetooteid, mille reklaamitegijate ees peab küll mütsi maha võtma. See, kuidas osatakse ühte ja sedasama nö ülimalt tervislikku aspekti välja mängida, on lihtsalt vapustav. Ja see toimib! Kui inimene saab selgeks ühe lisaaine negatiivsed tagapõhjad, siis uus toode haarab ta ikkagi endasse. Sest väärtusetu oled Sa inimene ilma toidulisandite, supertoitude, imepuhastajate, vitamiinijookideta. See väärtusetuse tunne on nii sügavalt juurdunud, et ühte toodet jättes, tuleb kindlasti võtta teine. M. Arnstein (Fruitarian) jookseb maratone ja märgib, et vesi paneb ta hommikul käima:). Ja sööb puuvilja. Kui teil on kodus vanu ajakirju, ajalehti või viitsite veidi otsida netis arhiivides, leiate palju erinevaid imetooteid erinevatel aastatel. Igal aastal tuleb uus sats. Veidi võrreldes on näha, et lubadused on samad - igal aastal uus toodetegrupp, mis siis: puhastab, langetab kaalu, taastab, annab energiat. Järjest looduslikumaks ja ökomaks läheb. Tegelikult on igal aastal uus narkootikum, stimulant, mis sind veel tühjemaks tõmbab või sõltuvuse tekitab. Me otsime kogu aeg mingit asendustoodet oma sõltuvusele. Sest kui seda ei ole, ei saa oma probleeme alla suruda, peita, eitada.

Kuna erinevad allikad pakuvad selleks aastaks uusi imetooteid  ja ma olen saanud erinevaid küsimusi, siis ma toon siia koopiad ühest kirjavajetusest. Algas see juba enne jõule, mil minu postkasti tuli sellise sisuga kiri (kirjaviis jääb muutmata ja vead ka):
"avastasin nüüd veelgi tõhusama variandi, kuhu kõhklematult investeerisin, sest kaotada pole siin midagi.  Iga päev toimuvad veebikonverentsid inglise ja vene keeles, selleks tulevad iga päev uued lingid üles. Huvi korral saadan vastavad lingid.
Kuna toimub nn salajane liitumine kuni 18. jaanuarini 2012, siis on praegu ülisoodne paati hüpata, sest enamus "võrguhaidest" on praegu kusagil palmi all lösakil ja võtavad vabalt.
Liituda saab järgmist linki avades: http://ncdsecretlaunch.com/kuldkitarr
Esimesena saab hakata tellima unikaalset patenteeritud ja 5000 inimesel katsetatud väga vajalikku toodet,
mida vajab absoluutselt iga inimene meie planeedil. Meis igaühes on vähemal või suuremal määral
kahjulikke ja tervist laastavaid ühendeid, toksiine, raskemetalle, millest tuleks vabaneda ja
puudu vajalikke elemente Mendelejevi tabeli järgi ja vaja taastada puuduolevad mikroelemendid, mida me enam toidust ei suuda omastada. D-Lite3 on on vulkaanilise päritoluga tseoliit, mis on eritehnoloogiate abil puhastatud, et olla maksimaalselt tõhus ja ohutu. Tootmisel kasutatakse 72 puhastuse etappi 22 päeva jooksul, millele järgneb nanotehnoloogiline ülipeenteks osakesteks purustamine, et meie organism saaks kätte kõik vajalikud mikroelemendid kogu Mendelejevi tabelist. Niisiis ühelt poolt aitab D-Lite3 välja viia kõik toksiinid ja raskemetallid ja teiselt poolt meile lisada kõik vajaliku. Kasutatakse D-Lite3 pulbrit klaasi vette puistatuna ja joogina. Kolmandal paketil 500 usd (ca 375 €) on kaasas ka vastav testi komplekt, mis
võimaldab testida organismis olevaid raskemetalle ja toksiine. Testides ennast enne ja peale D-Lite3 kasutamist ja on ehe isiklik tõendusmaterjal käepärast,kus puudub nn platseebo efekt. Tellimuse vormistamisel võimalik valida 3 paketi vahel:
Option #1. $99.99 Retail Pack
- Includes 60 individual D-Lite3 Stick Packs
Option #2. $249.99 Retail & Sampler Pack
- Includes 210 individual D-Lite3 Stick Packs
Option #3. $499.99 SPECIAL Founder Package
- Includes 300 individual D-Lite3 Stick Packs
- 1 Urinalysis Home Test Kit (to measure heavy metals & toxins)
- PLUS, 1 Share of our *Founder Bonus Pool (Only 750 Available)
NB! Lisandub transpordi hind: Kui veel pole Estonia, siis vali Germany (seal on Euroopa ladu)
*The Founder Bonus Pool is available for the first 750 members who purchase this package.
All Founders will share 1% of the total company BV that will be paid to each Founder FOR LIFE...
You will also be qualified at the GOLD rank for a full year! If you click on the join button and this product
is no longer available then it has been sold out.
Once we sell all 750 founder packages the package will be replaced with a $425 package called the "Wellness Pack"
NCD Wellness on alustanud nn esimese ringi salajast tegijate registreerimist, hoolimata suurest jõulurahust.
Enne ametlikku eelavamist 2x15 maatriksi tippu saamine, olgu kliendina või võrguehitajana, see on erakordne
võimalus. Maatriksi täituvuselt tuleb kindlasti nii palju lisatulu, et unikaalseid tooteid tasuta saada.
Väga head tasud tulevad 10 erineva boonusliigi pealt ja igaüks on ju milleski tugev..."

Kuidas kõlab? Suurepärane - just see mida sa vajad.
Need maatriks tüüpi või käsimüügi salajaste ja nii kasumlikke müüjate gruppe on ju palju teisigi . Kyäni on sama tüüpi ja sellest olen ma ka pikalt blogis kirjutanud. Olen neid veel saanud vaatamiseks - VEMMA näiteks - täpselt sama skeem, täpselt sama kasumisüsteem. Raha teenimiseks jah muidugi - aga teiste inimeste tervisega pole siin küll ABSOLUUTSELT midagi tegemist. See, kes oma elustiili ei muuda - seda ei aita mitte ükski IMETOODE. Imetoodet ei saa toota, kuna see on loodusseadustega vastuolus. Loodus näeb ette isikliku vastutuse ja isikliku pingutuse inimese poolt - alles seejärel võib loota imele. Ime sünnib juhul kui sa teed imesid, mitte ei joo neid pudelist sisse.
5000 inimesel katsetatud toode??? 5000 on teaduslikus mõttes haledalt vähe ja kui kaua on siis inimkatseid läbi viidud? 30-40 aastat annab normaalse tulemuse. Tavaline petukaup käib paari aastaga.

Eritehnoloogiatega puhastatud toode on ilmselgelt elutu, sünteetiline, kontsentreeritud. Ainus mida ta pakub on stimulatsioon närvisüsteemile või hormoonsüsteemile st piitsutab inimese saastunud ja väsinud keha üles - tagajärjed on ettearvamatud ja teadmata. Soov müüa tehases TOODETUD toodet looduse poolt loodud inimesele on näidanud 100 aasta jooksul (mil tootmine järjest arenenumaks muutub) läbipõrumist. Kes on konkreetsed isikud selle TOOTE taga? Tõenäoliselt viib see medikamentide suurtöösturiteni. Salajasus ajab lausa narma - kui on salajane, siis kohe kindlasti tasub uurida tagamaad - miks peaks NII PUHAS ja HEA asi olema salajane. Kuuseokas-nõges-savi jps sinu koduaia pinnasest sisaldab piisavalt kõike mida puhastusprotsessiks vajad.
Selleks, et paremini mõista TOODETUD IMETOODETE tagamaid tasub kindlasti läbi lugeda Judit De Cava raamat "Absolute truth about vitamins anda antioksydants" või muretseda Päikesetoidu kodulehelt konspekt "Vitamiinid".

Müüja vastus: Kõige esimene, vanem, suurem, ilmselt ka kõige arukam tseoliitide igapäevane kasutaja oma puhastamiseks on planeet Maa. Ajab naerma?

Mina arvan: Maa ei puhasta ennast ühegi pudelikeses oleva laboritootega.

Müüja vastus: Looduslikud tseoliidid ei ole laboritoode ja eelnimetatud variant D-Lite3 ei ole pudelikeses ka, lihtsalt paberis. Küll aga on pudelikeses David Wolfe poolt tutvustatav variant. Ja tseoliitide toime on üle pakendist. David Wolfe tutvustab toodet "Immune Detox Zeolite". Selle toote autor on sama mees, kes D-Lite3-l. Üks on vedel, teine pulber. Vedelat tseoliiti ei ole tegelikult olemas, tseoliit on mineraal, tahke. Vedel tseoliit on tseoliit ülipuhtas destilleeritud vees.

Otse maast võetud tseoliidid tuleb puhtaks "pesta", sest nende poorid on täis. Nagu üldjuhul muu, mis maa seest võetakse ja suhu pistetakse, puhastatakse. Kui tseoliitide poorid on täis, siis nad ei puhasta, sinna lihtsalt ei mahu. Kui ämber on täis, siis on ta täis, valad tühjaks, saad uuesti kasutada...
Tseoliidid ei ole midagi uut, neid on kasutatud aastasadu, ja ikka puhastatult. Imerohi ka ei ole. Ta ei ravi midagi ega kedagi. Ometi on ta ainus toimiv looduslik vahend näiteks kiirituse või radiatsiooni kahjustuste puhul. Tšernobõli katastroofi järgselt puistati tseoliite helikopteritelt tuumareaktorile, Jaapanis samamoodi ja lisati toidule jne. Raskemetallide jääkide ja muude toksiinide all kannatavad tänapäeval paljud inimesed. Eesmärk oli informeerida inimesi sellisest võimalusest.
Pean David Wolfet üheks maailma asjalikumaks ja kompetentsemaks spetsialistiks. Tervislik toitumine ei pruugi olla piisav selliste haigusnähtude puhul, mille põhjustaja ei ole vale toitumine vaid näiteks raskemetallid. Olen nõus Wolfega, et olulised on nii tervislik toitumine kui ka vajaduse korral detoksifikatsioon...Oleks tore kui toortoituja ei oleks "toorkäituja". Seega, kui tahate samamoodi jätkata, siis tehke seda ilma minuta... Ükski mürk pole mürgisem kui mürgine mõte... Ja mõtteid tseoliidid ei puhasta...


Ma pean siia vahele pistma veel midagi David Wolfe kohta. Tore mees, mulle tema raamatud meeldivad aga jumalaks ma teda ei pea.  Tasub vahet teha, selles, mida Wolfe ütleb toitumise kohta ja  selles, mida Wolfe ütleb toodete kohta, mida ta ise toodab ja müüb. Kui tooteesindajana räägib ta oma toodetest. Kui osake loodusest räägib Wolfe siiski midagi muud. Wolfe märgib näiteks oma raamatus, et inimese õige toitumisviis on paljaste kätega: st süüa seda, mida sa ilma abivahenditeta saad süüa. On ilus näide raamtus, kus ta koos sõbraga sööb arbuusi, paljaste kätega, ilma lõikumata. Tseoliiti Sa paljakäsi ei söö - hambad ei luba, keha ei taha. Puhastab Maad - eks kindlasti. Aga inimest? Ja kui saastunud mõtteid tseoliit ei puhasta, siis kas teda on üldse vaja?

Minu vastus:  Raha eest müüdav inimest imeliselt puhastav toode on mulle tükk aega olnud kui punane rätik härjale. See ei ole vastulause müüjale vaid müüdavale tootele. Ära samasta ennast selle tootega.  Kui tegemist on müüdava tootega (ja see on ju müüdav toode) siis tasub olla tähelepanelik - ma ei ütle ka, et ärge ostke. Kuid arutlege - ega puhastaja ju ei aita, kui elustiil muutmata jääb. Ja ei ole ka teada kas puhastajat on vaja, kui elustiil korras on. Liiga tugeva puhastatud puhastaja sissejoomine ei pruugi olla üldsegi mitte hea. Ja kui Sina seda toodet müüd, ära tunne solvumist vaid võta seda kui võimalust selgitada oma klientidele mõlemat poolt. Parim müüja on siiski see, kes suudab ausalt ka negatiivse välja tuua. Mina kui potentsiaalne klient küsin sinu käest rohkem ja tahan teada:

1. See on siiski toode, ta on pakendis, läbinud 72 puhastusetappi 22 päeva jooksul. Minus tekitas segadust selline lause : The zeolites have been combined with a proprietary rice wine vinegar extract and specific B-vitamins in a blend of essential nutrients that enhance the detoxification process and create a super-charged detoxification supplement,* specially formulated to facilitate excretion of accumulated toxins from the body*. Kas ma saan siit valesti aru? Öeldakse ju selge sõnaga, et D Lite3 tseoliit on kombineeritud riisivieiniäädika ja vitamiinidega. + on lisatud, et tseoliit ei ole mitte ainult puhastatud vaid ka aktiveeritud, mikroosakesteks lõhustatud - Our zeolites go through a 22 day, 72 step cleaning, activating and micronization process that no other zeolite on the market has gone through. Kuidas saab see olla LOODUSLIK - nafta ka on jah looduslik. Järelikult poes müüdav šampoon on taimne ja looduslik, lihtsalt see looduslik taim on olnud miljon aastat tagasi, momendil on see šampoon tehtud naftast...mis on taimne. No ma ei tea. Looduslik on see, mida sa palja käega loodsest võtad - lõhustamata, mikropuhastamata - ühtki masinat läbimata.

Kui sa pesed pesu 72 korda 22 päeva - mis jääb järgi. Kui sa ennast pesed 72 korda 22 päeva järjest. Mis jääb järgi. Kindlasti jääb palju järgi, kui looduses ei eksisteeri nii puhast mikroosakesteks lõhustatud tseoliiti - siis kas pole loodus tark. Miks me tahame loodust muuta, lõhustada. Kõik vitamiinitabletid näiteks on ka ju püüd teha konsentreeritud puhastatud ainest - ja ometi see puhastatud aines ei toimi. Maast võtan ma õuna üles ja pühin vastu seelikut puhtaks. Minu hambad on võimelised seda töötlema ja minu maitsemeel on valmis selle vastu võtma. Maa puhastab ennast tseoliidiga - Maa on suur ja tugev - minu sisemus on niivõrd õrn. Maa võib võta kivi, mina vajan võibolla vett. Minu sees toimub terviklik eluprotsess - toode forsseerib keha tegema midagi sellist, mida ta muidu ei teeks. Keha puhastab ennast kogu aeg, iga hetk - nüüd valad talle super puhastaja peale ja sunnid kiirendatud korras puhastuma. See võib olla nii halb kui hea. Kui kraanikausis on plekk siis sa nuustikuga nühid seda ütleme umbes 1 tund. Kui sa valad sinna sortsu mr Properit (ega ma ei tea kas see on õige asi) siis saad pleki ära no 5 minutiga. San tehnik võib aga öelda, et ei ole parem, sest see konsentreeritud puhastaja on nii tugev, et tekitas kraanikausi sisse mikropraod. Säravvalge ja ülipuhas kraanikauss kestab vähem.

2. Mulle meeldis ka kunagi maja näide - väga meeldis. Et maja sa ju puhastad aga ennast seest ei puhasta. Vaata mis saasta koguneb. Tänaseks ma ei ole kindel, et maja ja minu sisemus on sarnased. Tegelikult ju ei ole. Minu sees on nii õrnad koed, mis vajavad väga hoolikat lähenemist. Minu sees elab nii palju erinevaid organeid, rakke, baktereid - rakkudes keeb elu. Sool näiteks võib mao limaskesta armistada, kuid samas jämesoolt seestpoolt vanast katust puhastada. Ma pean sisse jooma enda puhastamiseks kivimi - mida ma looduses oma kätega teha ei saa. Ma ei saa teda paljaste kätega puhastada ega jahvatada. Lapsed söövad küll savi ja liiva, seda ma arvan igal pool. Loodus on pannud selle igale poole. Tseoliite mitte.

3. Kasutatakse juba aastasadu - on sul kogemusi, oled sa rääkinud nendega, kes on mitu põlve kasutanud. Kas saaks need materjalid üles panna. Kindlasti on olemas ka ametlikud materjalid selle kohta, et tseoliite kasutatakse Jaapanis toidu sees - palun viita sellele materjalile. Kui see aitab tugeva kiirituse saanud inimesi siis on väga oluline teada mis juhtub siis, kui inimene ei ole nii kiiritatud. Meie siin ei ole tugeva saastatuse all ja aines, mis tugeva saastatuse korral võib olla rohi on madala saastatuse korral kahjustav. Looduse tasakaal on õhkõrn. Kuidas kasutatakse seda Jaapanis - kas puhastatud ja lõhustatud, vitamiinidega rikastatult või kuidagi teisiti.

4. Kas sa tead seda teaduslikku uuringut, mis väidetavalt on läbi viidud - ma tahaks seda lugeda, ka see oleks väga vajalik üles riputada.


Jah alati on raskelt haigeid ja suuri traumasid läbinud inimesi, kellele võib selline toode olla  vajalik. Inimene kes on haiglas või täiesti murdunud - temal ei ole aega muuta oma elustiili. Aga meile kõigile hädavajlik toode? Ma kahtlen selles.

Muidugi on veel üks suur dilemma. Ma tõepoolest ei tea, kuidas inimkond edasi läheb. Kas lähevad edasi need, kes jäävad looduse juurde või need, kes muutuvad tehnilisteks-robotlikeks. Ma ise arvan, et Maa, loodus, inimesed on üksteisega seotud. Loodusseadused toimivad üsnagi rangete piiride raames.
Ja kui ma loen, et katsetatakse võimalusi elada kapslis ja süüa ainult sünteetilisi ümmargusi/kandilisi/lapikuid pille, siis tekib nõutus. Võimalik, et tehnokraatsed inimesed jäävad elama ja loodusest eraldutakse.
Kui Sa usud tehnokraatia võidukäiku, lase käia. Kõik need imetooted on Sinu jaoks. Võimalik, et elad palju kauem. Robotina.

Vemma - midagi Kyäni kanti:Vaadake ainuüksi B12 lisandit tsüanokobalamiini näol ja lugege veelkord B12 postitust siin blogis varasemalt...

Kui palju sisaldab 2 untsi Vemmat vitamiine ja mineraale: sama palju kui 55 munas, 9 avokaados, 5 suures kartulis, 62 untsis juustus, 61 tassis tomatis. Oh ma ei suuda - milleks nii palju, milleks???? Keha ei võta seda, keha ei taha seda, kehas ei imendu see. See ei ole looduslik, see ei ole toit, see on toidulisand-ravim-konsentraat-stimulant


Teeni Vemma müügi pealt, eks muidugi. Ära ise jooma hakka...


Ja kui ilus reklaam - millised mahlased puuviljad, mis maitsvad, kasulikud, külgetõmbavad. Miks ometi suure toidupoed panevad oma vaateakendele puuviljade-marjade pilte. Miks plastpudelitele kleebitakse ilusad puuviljavärvilised pildid. Miks Jäätiste-kommide peal on pirnide, viinamarjade, maasikate pildid. See tõmbab inimest ikka veel, see paneb lapse käe sirutama. Mille poole ta sirutab - selle ilusa loodusliku pildi peale. Midagi sinus mäletab. Võimalik, et varsti enam mitte.


Võibolla on ime hoopis igapäevane, lihtne ja teda on palju:

2 kommentaari:

  1. D-lite &Vemma juttu ma enam pikemaks ei tee. D-lite tundub soovivat siin maal kanda kinnitada, kuid minu artikkel ei ole küll mitte kellelegi kohustuslik. Kui soovite tarbida kunstlike pakendis olevaid lisandeid - siis palun, valik on teie.
    Pikka jätkukirja d-lite kaitseks ma lugenud ei ole. Seda võivad lugeda kõik, kes tahavad osta omale tervist.
    Kui sa oled nördinud siis on millegi üle järele mõelda:).

    VastaKustuta

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.